Dokončení úprav dvou studánek u Oder

Středa 3.10.2012

V rámci grantu města Oder naše organizace upravuje dvě studánky, tj. „Koňskou“ nad Pstružími rybníčky u Dvořiska a „Veselou“ pod silnicí na Veselí nad Odrami, instaluje u nich informační tabule a opraví dvě lavičky postavené panem Dominikem Šímou. Obě studánky jsou již téměř hotové především zásluhou dvou Josefů, Honzy a Květoše z Oder. Zbývá provést několik závěrečných prací. V sobotu 6.10.2012 provedeme osazení nových dubových sedadel na stávající stojánky poničených laviček a o víkendu 20.10. – 21.10.2012 budeme osazovat informační tabule u obou studánek. Při těchto brigádách uvítáme Vaši pomoc. Poněvadž bude nutno zkoordinovat přesun materiálu i práce na jednotlivých místech, organizace prací se ujal Josef Bubeník z Oder. Pokud tedy budete chtít pomoci, ozvěte se mu, prosím, na jeho telefonní číslo. Za Vaši pomoc Vám předem děkujeme.

Foto: Petr Lelek

Comments are closed.

-->