Výlet a brigáda v Jeseníku nad Odrou
O víkendu 12.5. – 13.5.2012 pořádáme výlet a brigádu v Jeseníku nad Odrou. Opět je možno se zúčastnit pěšky nebo na kole. Sraz bude v 9.00 hod. v Jeseníku nad Odrou v centru u obecního úřadu. Cykloúčastníci jedoucí od Oder budou mít sraz v 8.00 hod. na náměstí v Odrách, odkud pojedeme do Jeseníku nad Odrou přes Vražné. V neděli se pak budeme do Oder vracet přes Mankovice, Vražné, Hynčice a Emauzy. Pěším účastníkům bližší trasu neurčujeme.

V sobotu po 9. hodině se přesuneme do domku Míry Opršala, kde si celý den zabrigádničíme. Tato práce by měla nahradit neuskutečněnou brigádu v zámeckém parku v Kuníně. Uvaříme si společné jídlo, potraviny zjistíme. Jinak si, prosím, nějaké jídlo na svačinky nebo na mls vezměte s sebou. Vezměte si, prosím, i nějaké pracovnější oblečení a obuv a na spaní si vezměte vybavení pro spaní pod střechou na seně. Podle možností si večer uděláme oheň, povykládáme si a možná si i zazpíváme. Určitě to bude pěkná akce.
