Cyklistický výlet Vítkovskem
V úterý 8.5.2012, kdy je státní svátek a volno, pojedeme na cyklistický i pěší výlet Vítkovskem. Sraz bude v 8.10 hod. na železniční zastávce Čermná ve Slezsku. Do Čermné pojedeme i s koly vlakem s odjezdy v 7.11 hod. ze Suchdolu nad Odrou, v 7.27 hod. z Oder, v 7.35 hod. z Jakubčovic nad Odrou a s příjezdem do Čermné ve Slezsku v 8.05 hod. Cyklisté si projedou Čermnou a pak pojedou přes Nové Těchanovice k rybníkům Paveláky, dále do Vítkova a kolem rybníků k Balatonu a do údolí říčky Čermné a podle času buď již domů nebo ještě kolem Lichtblauova mlýna potokem k silnici mezi Vítkovem a Klokočovem a až poté domu. „Pěšáci“ mají možnost jít z Čermné ve Slezsku přímo k rybníkům Paveláky a pak po stejné trase jako cyklisté. Vezměte si s sebou jídlo a pití, protože po trase se nebudeme na jídlo nikde stavovat. Domů se vrátíme okolo 17. hodiny.
