Oslava Dne Země úklidem přírody

Čtvrtek 31.3.2011

V pátek a v sobotu 15.4. – 16.4.2011 proběhne oslava Dne Země úklidem přírody.

V pátek 15.4.2011 od 16. hodiny proběhne sběr odpadků podél silnice II/442 od železniční zastávky Heřmánky po železniční zastávku Klokočov. Do Heřmánek je možno dojet na kole nebo vlakem s odj. v 15.38 hod. z Oder. Na žst. Klokočov bude připraveno občerstvení a poté pojedeme vlakem s odj. v 17.48 nebo až ve 20.09 hod. na Odry.

V sobotu 16.4.2011 uklidíme od odpadků vytipované lokality a silnice v okolí města Oder. Sraz na náměstí v Odrách v 8.30 hod., mezi 9. a 12. hodinou budeme uklízet přírodu a po 13. hodině bude pro brigádníky připraveno opékání párků a další občerstvení.

Z bezpečnostních důvodů je účast dětí a mládeže do 18-ti let možná jen v doprovodu rodičů nebo s jejich písemným souhlasem! Oblečte a obujte se pracovně a vezměte si s sebou rukavice, příp. Vám je můžeme i zapůjčit.

Tuto akci zajišťují ochránci přírody, myslivci a školy z Oder za finanční pomoci města Oder a Správy silnic Moravskoslezského kraje – Cestmistrovství Odry.

Comments are closed.

-->