Přespání ve štole

Středa 2.2.2011

Ze soboty 5.2. na neděli 6.2.2011 se vypravíme přenocovat do jedné z místních štol. Pojedeme vlakem s odjezdem v 15.12 hod. ze Suchdolu nad Odrou, v 15.38 hod. z Oder a v 16.12 hod. z Vítkova do Budišova nad Budišovkou.

Z cílové stanice se vydáme pěšky, příp. na běžkách, pokud bude dost sněhu a troufnete si, do naší oblíbené restaurace, kde se posilníme a ohřejeme před závěrečným pochodem ke štole. Do štoly se přesuneme k přespání až po setmění. Nad ohněm budeme vařit nejdříve v neděli ráno, proto je třeba si vzít zásobu pitné vody z místní restaurace. Nezapomeňte také na igelit, karimatku nebo nafukovací lehátko, celtu nebo deku na zakrytí proti vlhkosti a teplý spací pytel. Vše si poneseme na zádech, a proto si vemte pohodlný batoh. Podle počasí se vybavte dostatečně teplým oděvem a pohodlnou obuví.

V neděli ráno po teplé snídani pěšky vyrazíme do Čermné ve Slezsku na vlak ve směru Suchdol nad Odrou.

Účast na přespání ve štole je na vlastní nebezpečí!

Comments are closed.

-->