Promítání diapozitivů v Klokočůvku
Základní organizace Českého svazu ochránců přírody z Oder a Historicko – vlastivědný spolek Odry Vás srdečně zvou v sobotu 15. ledna 2011 od 16.30 hodin do sálu Hospody „Na růžku“ v Klokočůvku na promítání obrázků z činnosti obou spolků.
Promítnuty budou fotografie a diapozitivy z loňské expedice po řece Odře v Polsku a Německu, z horního toku řeky Odry (i z VVP Libavá), z přírody Oderska a z akcí ochránců přírody.
Do Klokočůvku můžete přijet vlakem s odjezdem v 15.12 hod. ze Suchdolu n. O., v 15.38 hod. z Oder a v 15.45 hod. z Jakubčovic n. O. a s příjezdem do Heřmánek v 15.52 hod. Z Vítkova můžete přijet vlakem s odj. v 15.40 hod.
Domů můžete jet vlaky s odj. na Odry v 17.54 a v 20.15 hod. nebo na Vítkov v 17.55 a v 19.40 hod. Připraveno bude občerstvení, tzn. běžné „hospodské“ i guláš.
