Vycházka za bilinkami v okolí Klokočova

Pátek 12.6.2020

Ochránci přírody zvou všechny milovníky přírody v neděli 28. června 2020 na vycházku za bylinkami. Sraz bude v 8:30 hodin u kostela v Klokočově. Poté se pěšky vydáme na železniční zastávku Klokočov, kde bude závěrečné posezení s možným občerstvením. Po trase si určíme léčivé bylinky a řekneme si, na co je možné je užívat.

Do Klokočova je možno dojet vlakem a navazujícím autobusem. Vlak ze Suchdolu nad Odrou odjíždí v 7:20 hod., v 7:35 hod. z Oder, v 7:42 hod. z Jakubčovic nad Odrou, v 7:54 hod. z Klokočova a s příjezdem v 8:05 hod. do Vítkova. Z Vítkova jede autobus s odjezdem od železničního nádraží v 8:17 hod. a s příjezdem v 8:26 hod. do Klokočova ke kostelu. Ze železniční zastávky Klokočov odjíždějí vlaky na Odry ve 14:14, 16:14 nebo v 18:14 hod. Na Vítkov odjíždějí vlaky ve 13:51, 15:51 nebo v 17:51 hod. Za deště se vycházka nekoná.

Tato vycházka je podpořena grantem města Oder.

Comments are closed.

-->