Výroční členská schůze

Pátek 17.1.2020

V sobotu 15.2.2020 proběhne od 13:00 hodin v kavárně Dělnického domu v Odrách výroční členská schůze ZO ČSOP Odry. Na programu schůze bude zpráva o činnosti a o hospodaření za rok 2019 a plán činnosti na rok 2020. Připravte si, prosím, své návrhy akcí a tipy na výlety nebo činnost na tento rok.

Foto: Rostislav Petřík

Pro členy ZO ČSOP Odry: Pokud míníte být i nadále členy naší ZO, zaplaťte si, prosím, do této schůze členské příspěvky (tj. 400 Kč výdělečně činní, 200 Kč nevýdělečně činní (děti, studenti, nezaměstnaní) a 100 Kč důchodci nad 70 let, 500 Kč rodinné členství) a zároveň sdělte Lidce Wiltschové aktuální adresu bydliště, telefonní čísla a e-mailovou adresu pro aktualizaci seznamu členů. Svou účast na této schůzi, prosím, kvůli objednávce občerstvení potvrďte také Lidce Wiltschové osobně, e-mailem nebo telefonicky, a to do pondělí 10.2.2020. O úhradu členských příspěvků do 15.2.2020 prosíme i v případě, že se schůze nezúčastníte.

Sdělení nečlenům: Pokud se chcete seznámit s činností oderských ochránců přírody nebo zvažujete členství v této organizaci, budete rovněž na této schůzi vítáni. Zároveň Vás vyzýváme, abyste si na schůzi připravili návrhy akcí, kterých byste se rádi zúčastnili. I Vy se ale, prosím, nahlaste jednatelce Lidce Wiltschové.

Po této schůzi můžete v Dělnickém domě zůstat na Bál Oderské chasy.

Comments are closed.

-->