Úklid přírody v okolí města Oder
Město Odry, ochránci přírody, přátelé geocachingu, myslivci a školy z Oder Vás zvou v sobotu 8.4.2017 na úklid přírody v okolí města Oder. Budeme uklízet především okolí silnic. Pokud vám není lhostejné, jak naše příroda po zimě vinou některých neukázněných řidičů vypadá, pomozte s úklidem odpadků. Alespoň na čas si okolí našeho města zkrášlíme. Předem děkujeme.
Sraz sběračů bude v 8.30 hodin u autobusového nádraží v Odrách. V době mezi 9. a 12. hodinou budeme uklízet příkopy silnic a další tradiční místa v okolí Oder a po 13. hodině bude pro účastníky této akce zdarma připraveno na chatě Nataša u sběrného dvora opékání párků a další občerstvení.

Oblečte a obujte se pracovně a vezměte si s sebou rukavice. Ty vám můžeme i zapůjčit.
Z bezpečnostních důvodů je účast dětí a mládeže do 18-ti let možná jen v doprovodu rodičů nebo s jejich písemným souhlasem!
Tuto akci pomáhá zajistit Správa silnic Moravskoslezského kraje – Cestmistrovství Odry.
