Den Země
Město Odry, ochránci přírody, turistický kroužek Oderáci, přátelé geocachingu, myslivci a školy z Oder Vás zvou při příležitosti Dne Země na úklid přírody v okolí Oder.
Již v pátek 22.4.2016 od 16. hodiny proběhne sběr odpadků podél silnice II/442 od železniční zastávky Heřmánky po železniční zastávku Klokočov.

V sobotu 23.4.2016 se uskuteční úklid odpadků podél silnic v okolí Oder. Sraz sběračů bude v 8.30 hodin na náměstí v Odrách. V době mezi 9. a 12. hodinou budeme uklízet příkopy silnic a další tradiční místa v okolí Oder a po 13. hodině bude pro účastníky této akce připraveno opékání párků a další občerstvení.
Oblečte a obujte se pracovně a vezměte si s sebou rukavice. Ty vám můžeme i zapůjčit. Účastníci této akce obdrží zdarma občerstvení.
Z bezpečnostních důvodů je účast dětí a mládeže do 18-ti let možná jen v doprovodu rodičů nebo s jejich písemným souhlasem!
Tuto akci pomáhá zajistit Správa silnic Moravskoslezského kraje – Cestmistrovství Odry.
